Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1940): Formel 1, signerad, ea, färglitografi, 59x86 cm

236301

2014-03-24