Avvägningsinstrument i etui

Avvägningsinstrument i etui
Avvägningsinstrument i etui
Avvägningsinstrument i etui
Avvägningsinstrument i etui
Avvägningsinstrument i etui
Avvägningsinstrument i etui

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AVVÄGNINGSINSTRUMENT, omkring 1800-talets slut, mässing, märkt D.R.P. 36795, längd 12 cm, i marockängetui

Etuiet med slitage

236347

2014-03-23