Karaffer 1800-tal

Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal
Karaffer 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 3 st, 1800-talets första hälft, BRÄNNVINSFLASKA, glas, höjd 22,5-29,5 cm

236348

2014-03-24