Barograf

Barograf
Barograf
Barograf
Barograf
Barograf
Barograf
Barograf
Barograf

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAROGRAF, 1900-talets första hälft, urverksdriven, i glasat mahognyfodral, höjd 18,5, 36x25 cm

Smärre slitage

236359

2014-03-23