Läsljusstake

Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LÄSLJUSSTAKE, för 2 ljus, 1900-tal, bemålad plåt, höjd 33 cm

Zustandsbeschreibung

slitage

236362

2014-03-24