Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LÄSLJUSSTAKE, för 2 ljus, 1900-tal, bemålad plåt, höjd 33 cm
Zustandsbeschreibung
slitage
236362
2014-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner