Matsalsbord England
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-tal, England, 2-delat, vardera bord med pelarfot, mahogny, hjultrissor, höjd 70, bredd 114, längd 158, 1 iläggsskiva bredd 54 cm medföljer
Bruksslitage, smärre ytskador
236364
2014-03-24