"...from the Cloisters" "At Kelso" blandtekniker
2014-03-24
236432
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Motiv från "... from the Cloisters" och "At Kelso", daterade 21 Aug 1886, blandteknik, 12x17 resp 8x13 cm