Oskar Bergman oljemålning

Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Bergslandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1923, olja på duk, 46x66 cm

236435

2014-03-24