Yuri Krasny pastell

Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRASNY, Yuri (Ryssland 1925-2005): Kortspel, signerad och daterad Yuri Krasny -78, pastell, 36x39 cm

236436

2014-03-24