Yuri Krasny pastell
2014-03-24
236436
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KRASNY, Yuri (Ryssland 1925-2005): Kortspel, signerad och daterad Yuri Krasny -78, pastell, 36x39 cm