Bordsdekorationer silver

Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATONER, 2 st., låghaltigt silver, stämplade David Ferreira, Portugal, 1900-tal, föreställande hästhuvud resp. ridstövel, 13,5 resp 12 cm, vikt ca 544 g

236440

2014-03-25