Adolf Heinrich Mackeprang akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MACKEPRANG, Adolf Heinrich (1833-1911): Hästekipage, monogramsignerad, akvarell, 22x34 cm

236446

2014-03-24