Bertil Kumlien blandtekniker

Bertil Kumlien blandtekniker
Bertil Kumlien blandtekniker
Bertil Kumlien blandtekniker
Bertil Kumlien blandtekniker
Bertil Kumlien blandtekniker
Bertil Kumlien blandtekniker

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUMLIEN, Bertil (född 1919) (3): Skärgårdsmotiv samt vårblommor, miniatyrtavlor, signerade, akvareller och tusch, varierande mått

Med dedikation

236457

2014-03-24