Babydocka 1920-tal

Babydocka 1920-tal
Babydocka 1920-tal
Babydocka 1920-tal
Babydocka 1920-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BABYDOCKA, Ernst Heubach, färgad biskvi babydocka, 1920-tal, märkt "Heubach Köppelsdorf, 399 eller 309 ? 8/0, Germany", insatta svarta blundögon i glas, stängd mun, femdelad babykropp i massa, längd 30 cm

Kroppen med smärre slitage och bättringar

236479

2014-03-29