Supkoppar silver

Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

SUPKOPPAR, 12 st., silver, invändigt förgyllda, MGAB, 1930-tal, vikt ca 400 g

Inskription

236497

2014-03-25