Esaias Thorén färglitografi
2014-03-25
236580
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad Esaias Thorén -73, 613/750, färglitografi, 54x59 cm