Jirlow färglitografi

Jirlow färglitografi
Jirlow färglitografi
Jirlow färglitografi
Jirlow färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Gourmanden", signerad epreuve d´artiste, färglitografi, blindstämpel Mourlot, 54x64, oramad

236584

2014-03-25