Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, grönlackerad med kromade detaljer, justerbar skärm och fot, höjd 44 cm

Slitage

236602

2014-03-25