Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, England, Chippendale 1800-tal, senare glashyllor, höjd 168, 75x49 cm,
nycklar finns

Senare glashyllor, lösa delar medföljer, smärre skador

236608

2014-03-25