Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, England, Chippendale 1800-tal, senare glashyllor, höjd 168, 75x49 cm,
nycklar finns
Senare glashyllor, lösa delar medföljer, smärre skador
236608
2014-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här