Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Meissen, 1900-tal, föreställande fågel, höjd 9,5 cm

Nagg på näbben

236621

2014-03-25