Skålar Kina
2014-03-25
236632
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 8 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rose, imari resp grisaille, diameter 12-26 cm
Skador och lagningar