Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
SKÅLAR, 8 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rose, imari resp grisaille, diameter 12-26 cm
Skador och lagningar
236632
2014-03-25