Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TEKANNOR, 2 st, MJÖLKKANNA, TEDOSA, porslin, Kina, 19/1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd 12-17 cm
Mjölkkanna och en tekanna med nagg
236644
2014-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här