Severin Nilsson olja
Valmis
2014-03-25
236666
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Björkar med gärsgård, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 9x14 cm