Severin Nilsson olja

Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Severin (1846-1918): Björkar med gärsgård, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 9x14 cm

236666

2014-03-25