Vinglas 23 st

Vinglas 23 st
Vinglas 23 st
Vinglas 23 st
Vinglas 23 st

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VINGLAS, 23 st, snarlika, 1800-talets första hälft, casimirsborgstyp, graverad dekor av rutmönster med stjärnor, 11-14,5 cm

Kantnagg, fotnagg

236685

2014-03-25