Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, bestående av bord och 6 stolar, lackad furu, kompassstjärna inlagd intarsia i bordsskivan, bordets höjd 72, 155x95 cm

Bruksslitage

236696

2014-03-26