Svetoslav Novossadouk oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): "Cats and painters case"", monogramsignerad NS, a tergo 2012, olja på duk, 50x65 cm

236697

2014-03-26