Nadeezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (fördd 1973): Ballerinor, signerad Streltsova, olja på duk, 90x60 cm

236700

2014-03-26