Nadezda Streltsova olja

Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (fördd 1973): Rosor, signerad Streltsova, olja på duk, 70x50 cm

236703

2014-03-26