Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): "Utsikt från mitt fönster", signerad C.M. Lindqvist, olja på duk, 46x56 cm

236705

2014-03-26