Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Blomsterstilleben, signerad Boethius, olja på pannå, 40x32 cm

236710

2014-03-26