Kaffekoppar och fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFEKOPPAR, 10 st, FAT, 11 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, delvis förylld dekor

Sprickor, nagg

236721

2014-03-26