Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAFFEKOPPAR, 10 st, FAT, 11 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, delvis förylld dekor
Sprickor, nagg
236721
2014-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här