Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, 2 st, SKÅLFAT, TALLRIK, ASSIETTER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, europeiserande dekor i famille rose, skålfatets diameter 24, uppläggningstatens längd 25-29 cm
Nagg och sprickor
236722
2014-03-26