Josef Wasiolek oljemålning

Josef Wasiolek oljemålning
Josef Wasiolek oljemålning
Josef Wasiolek oljemålning
Josef Wasiolek oljemålning
Josef Wasiolek oljemålning
Josef Wasiolek oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WASIOLEK, Josef (1921-2008): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad J Wasiolek, 73x58 cm

236735

2014-03-26