Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TALLRIKAR, 14+2 st., djupa, porslin, Kina, 1700-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm

Nagg

236754

2014-03-26