Skål sterlingsilver

Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, sterlingsilver, Hunt & Roskell, Ltd, Late Store & Mortimer, London 1897, finska importstämplar, godronnering, invändigt med förgyllning, höjd 7,5, diameter 10 cm, vikt ca 177 g

236758

2014-03-28