Bror Marklund skulptur
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MARKLUND, Bror (1907-1977): "Gestalt i storm", signerad, daterad och numrerad BM -63, 95/100, patinerad brons, höjd 18, längd 22 cm
Kuntoraportti
236776
Päivämäärä:
2014-03-26