Bror Marklund skulptur

Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MARKLUND, Bror (1907-1977): "Gestalt i storm", signerad, daterad och numrerad BM -63, 95/100, patinerad brons, höjd 18, längd 22 cm

Kuntoraportti

236776

Päivämäärä:

2014-03-26