Champagnevisp silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNEVISP, FODRAL, silver, BROSCH, Gustaf Dahlgren, Malmö 1965, dekor med orientpärlor samt meanderslinga, KRÅSNÅL, dekor med pärlor, 18 k guld
Brosch med omfattande skador och lagningar, lös dekordel medföljer, kråsnål av
236794
2014-03-26