Champagnevisp silver

Champagnevisp silver
Champagnevisp silver
Champagnevisp silver
Champagnevisp silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEVISP, FODRAL, silver, BROSCH, Gustaf Dahlgren, Malmö 1965, dekor med orientpärlor samt meanderslinga, KRÅSNÅL, dekor med pärlor, 18 k guld

Brosch med omfattande skador och lagningar, lös dekordel medföljer, kråsnål av

236794

2014-03-26