Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
HYLLA, 1920/30-tal, art deco, i botten stämplad CB3, stomme i vitmetall, hyllplan i svart glas, höjd 40 cm
Ett hyllplan med nagg, bruksslitage
236806
2014-03-26