Hylla art deco

Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

HYLLA, 1920/30-tal, art deco, i botten stämplad CB3, stomme i vitmetall, hyllplan i svart glas, höjd 40 cm

Ett hyllplan med nagg, bruksslitage

236806

2014-03-26