Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Pierrot, signerad och numrerad Leander Engström 1/30, litografi tryckt i rött, 47x43 cm
Gulnad, märken efter häftstift i hörnen.
236827
2014-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här