Leander Engström litografi

Leander Engström litografi
Leander Engström litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Pierrot, signerad och numrerad Leander Engström 1/30, litografi tryckt i rött, 47x43 cm

Gulnad, märken efter häftstift i hörnen.

236827

2014-03-26