Resegrammofon Philips
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RESEGRAMMOFON, med bärhandtag, 1960-tal, Philips, typ 22GF nr 114454, för 33-44- och 78-varvsskivor, el- och batteridriven, blå och vit plast, diameter 31 cm
Fotställ med skada, slitage, ej funtionstestad
236834
2014-03-26