Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSUR, boullearbete, med skulpterade beslag i mässing, 1800-talets andra hälft, höjd 108 cm, pendel och nyckel finns

Lösa dekordelar, bakstycke delat, skador

236843

2014-03-26