Barbie och Ginger

Barbie och Ginger
Barbie och Ginger
Barbie och Ginger
Barbie och Ginger

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBIE, GINGER,1960-tal, diverse kläder och tillbehör

Barbie med ärgade öron, diverse skador

236845

2014-03-26