Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, omkring 1800, föreställande man, innanhölje med rökelseställ, höjd 22 cm

Glasyrslitage, lagning

236846

2014-03-26