Figurin, Kina, 1700-tal

Figurin, Kina, 1700-tal
Figurin, Kina, 1700-tal
Figurin, Kina, 1700-tal
Figurin, Kina, 1700-tal
Figurin, Kina, 1700-tal
Figurin, Kina, 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, förställande skrattande pojke, höjd 21 cm

Lagning, nagg, sprickor

236848

2014-03-26