Figurin Kina 1700-tal

Figurin Kina 1700-tal
Figurin Kina 1700-tal
Figurin Kina 1700-tal
Figurin Kina 1700-tal
Figurin Kina 1700-tal
Figurin Kina 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, föreställande skrattande pojke, höjd 16 cm

Nagg, hand saknas

236851

2014-03-26