Loui Le grand etsning och akvatint

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGRAND, Louis (Frankrike 1863-1951): Balettdansös, signerad Louis Legrand, 23/100, etsning och akvatint, 40x28,5 cm

Gulnad, fläckar

236857

2014-03-26