Stolar Arne Jacobsen "Myran"
2014-03-26
236866
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 6 st, "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark, vitlackerade, förkromat underrede, sitthöjd 44 cm
Slitage och skador