Stolar Arne Jacobsen "Myran"

Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark, vitlackerade, förkromat underrede, sitthöjd 44 cm

Slitage och skador

236866

2014-03-26