Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700 början, dekor av blommor i famille verte, konturerat, fötter i form av lingchisvampar, längd 23,5 cm
Kanter med retuscherad lagning, slitage
236875
2014-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här