Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Pojke vid grind, Arild, osignerad, olja på duk, 73x60 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

236877

2014-03-22