Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Pojke vid grind, Arild, osignerad, olja på duk, 73x60 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
236877
2014-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här